/pOn/ [× 03.10. ×]

3. října 2007 v 13:05 | >> PoN <<
03.10.
Pon je unavená!Zas budíček!Hrozná to věc..nemít nastavený budík na mobilu mrskla by ho o stěnu...Obrázek “http://i180.photobucket.com/albums/x53/HilliQ/vvvvv.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ráno je PoN tak zmatená a nervózní že si nemohla ani vybrat nic na sebe.
Nakonec se rozhodla pro triko NIRVANY a ani nevěděla kolik úspěchu sklidí Obrázek “http://i180.photobucket.com/albums/x53/HilliQ/aaaaaaaaaaaa.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Dnes měla školu jen krátce, takže nálada se zlepšila..pak ale zjistila že si zítra napíše práci z jejího nej-neoblíbenějšího předmětu - MATIKY!!!Obrázek “http://i180.photobucket.com/albums/x53/HilliQ/llllllll.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Už o tom nějakou dobu věděla, ale něvěděla že to bude tak vrzy a tak se za jedno odpoledne musí naučit látku za celý rok..
PoN přemýšlela jaká by byla dobrá sebevražda...nemohla se rozhodnout : pověšení nebo podřezání...nakonec si vzala knihu a šla do matiky...zvolila si tu nejhloupější možnost..HLOUPÁ PON!Obrázek “http://i180.photobucket.com/albums/x53/HilliQ/ddddddddd.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama